קצת עליי

DSC_5985.jpg

 אני טימור, אמא של נדב ופלג ובת זוג של אסף

תמיד ריתקו אותי אנשים והיחסים ביניהם, היה לי ברור שאלמד פסיכולוגיה כדי להעמיק את הידע שלי במערכות יחסים והיווצרותן.
התואר הסתיים לו והמסקנה שלי בנושא היתה, שהדרך שבה אדם יתנהל בתוך מערכות היחסים שלו במהלך חייו מושפעות הכי הרבה מאותן שש שנים ראשונות לחייו ויצירת ההתקשרות עם הוריו והמשפחה הגרעינית.

החלטתי שאני רוצה להיות שם להדריך ולייעץ להורים שמבינים את החשיבות של מערכת היחסים שיבנו עם ילדיהם מהרגע הראשון והשפעת מערכת היחסים הזו על עתיד ההתנהלות של ילדיהם בכל מערכות היחסים בהם ייקחו חלק.

נרשמתי למסלול למנחי הורים ומשפחה במכון אדלר.

במהלך הלימודים הפכתי להיות כנראה האישה היחידה בעולם שפנתה לבן הזוג שלה והודיעה לו:
" ממי, הגיע הזמן להיכנס להיריון, לטובת הקריירה שלי =)" (לא רק, כן?)
תוך כדי ההיריון הראשון החלטתי שאני רוצה להרחיב את הידע גם לעולם של הריון ולידה ולמדתי הדרכת הכנה ללידה.

היום אני מבינה שהבחירה לא הייתה מקרית- שני הכובעים המקצועיים שלי: מדריכת הכנה ללידה ומנחת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר מרכיבים את האני מאמין המקצועי שלי

 

הורות היא מסע שמתחיל מרגע הכניסה להיריון ונמשך לכל החיים. כמו שאנחנו מצפים לתאריך הלידה המיוחל ומתכוננים לקראתו, כך קיימים עוד אתגרים רבים שניתן לצפות להם וגם לקראתם חשוב שנתכונן כהורים – יצירת מערכת יחסים שמושתת על ביטחון, גיל שנתיים , הצטרפות של אח חדש, עליה לכיתה א' , איך יוצרים אווירה נעימה בבית, איך לייצר מערכת יחסים שמעודדת שיתוף והקשבה ועוד..

 

אני מאמינה שהחיים הם מערכות יחסים. שווה להשקיע כדי לייצר מערכות יחסים מעצימות ונעימות

לחיים של סיפוק ואושר וזה מתחיל מהבית.

 

אני כאן, ללוות אתכם כבר מההכנה לקראת הלידה, לתת כלים וידע בתחומים השונים של ההורות בחופשת הלידה או סתם כי החלטתם שעכשיו הזמן להבין איך עושים את זה באופן מיטבי עבורכם ועבור הילדים שלכם ואם אתם זקוקים לייעוץ באופן כללי

 

לחיי מערכות יחסים נהדרות, ומשפחות מאושרות